INA IR180X195X45 Inner ring
MODEL IR180X195X45
Prices are subject to change
Select Quantity
Typically Ships in: 1 day
Returnable:No
I.D.
7.087
Specifications
| d | 180 mm | |
|---|---|---|
| F | 195 mm | Tolerance of raceway F in µm: -25 / -46 |
| B | 45 mm |
| r min | 1, 1 mm |