KNBB-21/25;PDL125
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL KNBB-21/25;PDL125
BRAND
SKU
UOM
each
Call for Pricing - 888-671-2883
Bearing Modification Services
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
Key Features
DimensionsInner Diameter: 21 mm, Outer Diameter: 25 mm, Width: 12 mm