JR65X73X35
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Koyo JR65X73X35 solid race inner ring for needle roller bearings, 65 mm inner diameter x 73 mm outer diameter x 35 mm width. Precision-ground raceway for use with drawn cup or machined ring needle roller bearings in industrial gearboxes and conveyor systems.