BSPB45Q65H
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL BSPB45Q65H
BRAND
each
Call for Pricing - 888-671-2883
Bearing Modification Services
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Key Features
  • Dimensions: Inner Diameter: 45 mm, Outer Diameter: 65 mm, Width: 32 mm, suitable for a wide range of applications.