GE120-UK-2RS-B
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
INA GE120-UK-2RS-B
MODEL GE120-UK-2RS-B
BRAND
GET A QUOTE
Bearing Modification Services
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
Key Features
  • Dimensions: The bearing has a bore diameter of 120 mm, an outer diameter of 180 mm, and a width of 60 mm, allowing it to fit seamlessly into various assemblies.