KR-32-2RSX
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Consolidated Bearings KR-32-2RSX NEEDLE BEARING CAM FOLLOWER CYLINDRICAL OD SEALED
MODEL KR-32-2RSX
GET A QUOTE
Bearing Modification Services
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Dimension_G
M12x1.5 mm
Dimension_I
25 mm
Dimension_L
40 mm
I.d.
32 mm
Old No.
KR-32-PPX
Width
14 mm