14HIT4-300-4
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Berkeley 14HIT4-300-4 HITACHI 14" 1800RPM 300HP 460V 3PH
MODEL 14HIT4-300-4
BRAND
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Recently Viewed
#6420204
M5 x 24mm Dowel Pin (DIN7), Stainless A4 (316 18-10)