SCE-24N16MP
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Saginaw Control SCE-24N16MP flat subpanel for NEMA 1 enclosures. Constructed from carbon steel with ANSI-61 gray polyester powder coat finish. Measures 24" H x 16" W x 0.08" D. Designed for mounting internal components within SCE wall-mount cabinets. UL listed.
MODEL SCE-24N16MP
Depth
0.08"
Height
22.00"
Width
14.00"