LFH600301CID
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
LittelFuse LFH600301CID 600V CLASS H BLOCK 30A 1 POLE Amperage: 30 Voltage: 600VAC
MODEL LFH600301CID
BRAND
SKU
UOM
each
Contact supplier for technical support on: 800 255 1919
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Features & Benefits
  • Indication offered on most 250V and 600V versions