Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 4SB-MKO-EHB 4S EXT. TO HANDY BOX 1-1/2 DEEP MKO
MODEL 4SB-MKO-EHB
This product has a minimum order quantity of (50 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$3.58 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(50 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A7 |
| Barcode | 8-35243-01050-5 |
| Features: | |
| - Provides additional volume for added wire space for Handy Box | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 1 - 1/2" |
| Cu In | 21 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Welded |
| Color | Galvanized |
| KO Sides | (8) - 1/2", (4) - MKO |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 50 |
$108.28
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Call for pricing
$466.34
Each
Free Shipping orders over $100
NoTrax 194SES35BL 194 Emergency Shower Eyebath 3X5 Black
| Brand | NoTrax |
| Model | 194SES35BL |
$87.99
Each
Free shipping
$69.11
Each
Free shipping
BALAX 17287-010 M2 x 0.4 BD7 Thredfloer FT. PT. REMOVED BRIGHT FINISH
| Brand | Balax |
| Model | 17287-010 |
$22.13
Each
Free shipping
$84.06
Each
Free shipping
Reviews