We never sell your data to third parties
Orbit 3RB-50 3 DRAWN OCT. STEEL BOX 1-1/2 DEEP
MODEL 3RB-50
This vendor has a minimum order quantity of 52. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (50 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$2.76 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(50 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 52
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A2 |
| Barcode | 8-35243-00079-7 |
| Dimensions: | |
| Diameter | 3 - 1/2" |
| Depth | 1 - 1/2" |
| Cu In | 9 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Drawn |
| KO Sides | (4) - 1/2" |
| KO Bottom | (1) - 1/2" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 50 |
| Brand | Orbit Industries |
| Model | GMB-2-FB |
| Brand | Bridgeport |
| Model | CGA770450 |
| Brand | LS Electric |
| Model | 02144454UL |