We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 43075 4S 3/4 RAISED STEEL PLASTER RING
MODEL 43075
This vendor has a minimum order quantity of 71. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (50 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$2.02 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(50 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 71
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A11 |
| Barcode | 8-35243-00021-6 |
| Description | |
| Raised 3/4", Open, Ears 2 - 3/4" O.C. Square Cover | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Cu In | 5 |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Drawn |
| Color | Galvanized |
| Line Drawings | |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 50 |
| Weight | 7 lbs |
| Brand | Airmaster |
| Model | 94226 |
| Brand | Hanson |
| Model | 40085 |
| Brand | Hanson |
| Model | 41833 |
| Brand | Hanson |
| Model | 26621 |
| Brand | Thomson Linear |
| Model | 511H30A0 |
| Brand | Airmaster |
| Model | 94209 |
| Brand | Pramet |
| Model | 6757644 |
| Brand | Drillco |
| Model | 440E118 |