Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit SCR-75 4 ROUND COVER W/ 3/4 FEM. SWIVEL W/ CONDUIT ADAPTOR
MODEL SCR-75
This product has a minimum order quantity of (25 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$12.52 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(25 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A5, H36 |
| Barcode | 8-35243-01154-0 |
| Features | |
| -1/2" Conduit Adapter included | |
| Specifications: | |
| Thread Size | 3/4" Plus 1/2" Reducing Bushing |
| Swivel Angle | 20° |
| Line Drawings | |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 25 |
| Weight | 14.25 lbs |
QC91GM7.0 050270 Taper Length Drill Long DIN 340 7.00 mm
| Brand | Precision Twist Drill |
| Model | QC91GM7.0 |
$40.13
Each
Free shipping
Cle-Line C18125 1878 29PC SET 1/16-1/2X64TH
| Brand | Cle-Line |
| Model | C18125 |
$114.57
Each
Free Shipping orders over $100
$183.92
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
$274.50
Each
Free Shipping orders over $100
Orbit DHB-3-B 3-G DRAWN HANDY BOX + B BRKT 2-1/8 DP
| Brand | Orbit Industries |
| Model | DHB-3-B |
$16.30
Each
Free shipping
Cooper Eaton 7503-9A Decorator Switch 3W 15A 120/277V AG Almond
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | 7503-9A |
$4.60
Each
Free shipping
$156.45
Each
Free Shipping orders over $100
Reviews