We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 42100 4S 2-G 1 RAISED STEEL DEVICE RING
MODEL 42100
This vendor has a minimum order quantity of 53. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (25 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$2.73 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(25 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 53
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A12 |
| Barcode | 8-35243-00015-5 |
| Description | |
| Raised 1", 2-Gang Square Device Ring | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| No of Gangs | 2 |
| Cu In | 11.8 |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Drawn |
| Color | Galvanized |
| Line Drawings | |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 25 |
| Weight | 6.5 lbs |
| Brand | Regal Cutting Tools |
| Model | 024183AA |
| Brand | Hanson |
| Model | 10368 |
| Brand | Thomson Linear |
| Model | 7833398 |
| Brand | Flowtrend |
| Model | 17-62-1 1/2-SFY |
| Brand | Eklind |
| Model | 54980 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 402514 |