Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Orbit 5SSB-MKO 5S SHALLOW BOX - 1-1/2 DEEP - MKO
MODEL 5SSB-MKO
This product has a minimum order quantity of (24 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$6.02 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(24 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A15 |
| Barcode | 8-35243-01037-6 |
| Features: | |
| - Raised Ground Emboss | |
| Dimensions: | |
| Width | 4-11/16" |
| Height | 4-11/16" |
| Depth | 1 - 1/2" |
| Cu In | 29.5 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Welded |
| Color | Galvanized |
| KO Sides | (8) - 1/2", (4) - MKO |
| KO Bottom | (2) - 1/2", (2) - MKO |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 24 |
| Weight | 22 lbs |
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Orbit 7212C-BK STEP LIGHT COVER PLATE -BK
| Brand | Orbit Industries |
| Model | 7212C-BK |
$23.68
Each
Free shipping
4035FR/L West Chester 35mm 3pc. FR PVC/Poly Rainsuit Cordoroy Collar Yellow
| Brand | PIP |
| Model | 4035FR/L |
$16.05
Each
Free shipping
$7.04
Each
Free shipping
$36.62
Each
Free shipping
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
$289.86
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Reviews