We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 4SDB-50/75 4S BOX 2-1/8 DEEP 1/2&3/4 KO
MODEL 4SDB-50/75
This vendor has a minimum order quantity of 58. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (24 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$2.49 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(24 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 58
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A9 |
| Barcode | 8-35243-00092-6 |
| Features: | |
| - Raised Ground Emboss | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 2 - 1/8" |
| Cu In | 30.3 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Welded |
| Color | Galvanized |
| KO Sides | (8) - 1/2", (4) - 3/4" |
| KO Bottom | (2) - 1/2", (2) - 3/4" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 24 |
| Brand | Balax |
| Model | 90136-000 |
| Brand | SpillTech |
| Model | A-YTOTE |