We never sell your data to third parties
Orbit D4SB-CKO-FB 4S DRAWN BOX 1-1/2 DEEP CKO + BRACKET
MODEL D4SB-CKO-FB
This vendor has a minimum order quantity of 38. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (24 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$3.84 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(24 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 38
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A6 |
| Barcode | 8-35243-01179-3 |
| Features: | |
| - Raised Ground Emboss - Includes 10-32 Ground Screw - FB Bracket for offset mounting on flat side of stud or joist | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 1 - 1/2" |
| Cu In | 21 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Drawn |
| Bracket | FB, Flush |
| KO Sides | (6) - 1/2", (3) - CKO |
| KO Bottom | (2) - 1/2", (2) - 3/4" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 24 |
| Brand | Cleveland |
| Model | C33211 |
| Brand | NoTrax |
| Model | 474S0023BL |
| Brand | RAB Lighting |
| Model | ALEDL5TSFW/480/7PR |
| Brand | PIP |
| Model | 47217/L |