Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you're viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 1B75-5-W 1-G W/P BOX 5 3/4 HUBS 2 DEEP - WHITE
MODEL 1B75-5-W
This product has a minimum order quantity of (20 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$9.42 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(20 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Premium Powder Coat Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C7 |
| Barcode | 8-35243-00812-0 |
| Description: | |
| 1-Gang box, 2" Deep | |
| Features: | |
| - Die Cast Copper-Free aluminum - Premium Powder Coat Finish - Ground screw installed - Lugs included - Individually shrink-wrapped with barcode - Retail shelf packaging | |
| Dimensions: | |
| Width | 2-3/4" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 18.3 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 5 |
| Hole Size | 3/4" |
| Color | White |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 20 |
TBWOODS BB123 Hex V-Belt
| Brand | TB Woods |
| Model | BB123 |
$95.00
Each
Free shipping
WEG CSW30-2PBE 30MM 2HOLES EMPTY ENCLOSURE Pushbuttons
| Brand | WEG |
| Model | CSW30-2PBE |
$78.62
Each
Free shipping
Regal 090508PS #8-32 UNC 2A Not Go Member Setting Plug Gage Cutting Tools
| Brand | Regal Cutting Tools |
| Model | 090508PS |
$150.51
Each
Free Shipping orders over $100
Goulds FB24X024E 24" X 24" FIBERGLASS BASIN EXTENSION
| Brand | Goulds |
| Model | FB24X024E |
$632.00
Each
Free Shipping orders over $100
Carlisle CP50 Super Blue Ribbon Oem Mto
| Brand | Timken Belts |
| Model | CP50 |
$26.98
Each
Free shipping
Fibox ABS C 65 G enclosure 5.5"x3.l"x2.6" opaque cover
| Brand | Fibox |
| Model | ABS C 65 G |
$21.56
Each
Free shipping
REXNORD 222808 WHR78K1E15R WHR 78 K1 EV 15 RIVETED
| Brand | Rexnord |
| Model | 222808 |
$34.95
Each
Free shipping
Fibox AR12106CHSSLT JIC12 x 10 x 6 hinged transparent cover SS latch padlockable
| Brand | Fibox |
| Model | AR12106CHSSLT |
$147.44
Each
Free Shipping orders over $100
Reviews