Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you're viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 2B75-7 2-G W/P BOX 7 3/4 HUBS 2 DEEP
MODEL 2B75-7
This product has a minimum order quantity of (12 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$16.42 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(12 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Premium Powder Coat Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C8 |
| Barcode | 8-35243-00594-5 |
| Description: | |
| 2-Gang box, 2" Deep | |
| Features: | |
| - Die Cast Copper-Free aluminum - Premium Powder Coat Finish - 2 closure plugs included - Ground screw installed - Lugs included - Individually shrink-wrapped with barcode - Retail shelf packaging |
|
| Dimensions: | |
| Width | 4-9/16" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 30.5 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 7 |
| Hole Size | 3/4" |
| Color | Gray |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 12 |
| Weight | |
Airmaster 32087 PLDA30FA Tube Axial DD 30" 1/2HP 1PH 115/230V Exp. Proof
| Brand | Airmaster |
| Model | 32087 |
Call for pricing
SpillTech BERM68FE Foam Wall Economy Containment Berm
| Brand | SpillTech |
| Model | BERM68FE |
$677.67
Each
Free Shipping orders over $100
LittelFuse 150E2C5.5 E-RATED MEDIUM VOLTAGE FUSE Amperage: 150E Voltage: 5.5 KV
| Brand | Littelfuse |
| Model | 150E2C5.5 |
$1,500.00
Each
Free Shipping orders over $100
MK MORSE 157292 MHST29 1 13/16 CARBIDE TIP HOLE SAW
| Brand | M.K. Morse |
| Model | MHST29 |
$12.79
Each
Free shipping
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Hanson 43033 SQUARE TAG-ANODIZED ALUMINUM RED 2" 5PK
| Brand | Hanson |
| Model | 43033 |
$8.75
Each
Free shipping
Cle-Line C67229 222 #8 ROUND DIE STOCK
| Brand | Cle-Line |
| Model | C67229 |
$133.77
Each
Free Shipping orders over $100
Hubbell Wiring HBL45215 LKG PLUG VARILOAD 4P5W 30A 600V
| Brand | Hubbell Wiring |
| Model | HBL45215 |
$158.57
Each
Free Shipping orders over $100
Reviews