Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 2EXB75-8 2-G W/P EXT. RING 8 3/4 HUBS 1 DEEP
MODEL 2EXB75-8
This product has a minimum order quantity of (9 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$22.02 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(9 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Gray Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C10 |
| Barcode | 8-35243-00721-5 |
| Description: | |
| 2-Gang, 1" Deep | |
| Features: | |
| - Gray Finish | |
| Dimensions: | |
| Width | 4-9/16" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 15.0 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 8 |
| Hole size | 3/4" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 9 |
| Weight | |
$4.93
Each
Free shipping
Edwards AC1010 Auto Cut - 48"
| Brand | Edwards |
| Model | AC1010 |
$1,245.39
Each
Free Shipping orders over $100
LSIS 02155367UL UTS800N AR6 600A 3P LO UL
| Brand | LS Electric |
| Model | 02155367UL |
$17,807.92
Each
Free Shipping orders over $100
13065 Te-Co
| Brand | Te-Co |
| Model | 13065 |
$29.38
Each
Free shipping
SpillTech A-GLV-NIT-CS Nitrile Gloves
| Brand | SpillTech |
| Model | A-GLV-NIT-CS |
$3.40
Each
Free shipping
$2,354.92
Each
Free Shipping orders over $100
ABB CDP-312RD Control Panel
| Brand | ABB |
| Model | CDP-312RD |
$0.00
Each
Free shipping
Bondhus 17086 17mm BriteGuard Plated Ball End L-Wrench Tagged & Barcoded
| Brand | Bondhus |
| Model | 17086 |
$30.59
Each
Free shipping
Reviews