Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you're viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit WG-30 WIRE GUARD FOR EXIT/EMERGENCY COMBO
MODEL WG-30
This vendor has a minimum order quantity of 2. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$118.49 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 2
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | EXIT & EMERGENCY |
|---|---|
| Page | F22 22 (Exit & Emergency Lighting Catalog) |
| Barcode | 6-15624-87276-8 |
| Dimensions: | |
| Width | 30" |
| Height | 13" |
| Depth | 6" |
| Description: | |
| 30" Wire Guard Covers most Exits & Combo Units | |
| Specifications: | |
| Color | Stainless Steel |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 1 |
| Line Drawings: | |
Whitney Tool 15180 Keyseat Milling Cutter, Style 110, 5/8" Cut Diameter, 1/32" Cut Width, w/ TiN Coating
| Brand | Whitney Tool |
| Model | 15180 |
$49.77
Each
Free shipping
JET 376402 JLH-250WO-15 JLH Series 2-1/2 Ton Lever Hoist 15' Lift with Overload Protection
| Brand | JET Tools |
| Model | 376402 |
$809.39
Each
Free Shipping orders over $100
Flowtrend 121761 932-019 V-Ring (EPDM) 44-6
| Brand | Flowtrend |
| Model | 932-019 |
$56.47
Each
Free shipping
Whitney Tool 15263 Dovetail Milling Cutter, 1" Cut Diameter, 45 degree Included Angle, w/ TiN Coating
| Brand | Whitney Tool |
| Model | 15263 |
$89.67
Each
Free shipping
$1,032.64
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Hubbell Wiring GF20W3 20A RESI GFR WHITE
| Brand | Hubbell Wiring |
| Model | GF20W3 |
$17.86
Each
Free shipping
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Reviews