Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Orbit MSB-6 6-G MASONRY BOX 2-1/2DEEP
MODEL MSB-6
This vendor has a minimum order quantity of 6. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$25.21 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 6
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A23 |
| Barcode | 8-35243-01047-5 |
| Dimensions: | |
| Width | 11" |
| Height | 3 - 3/4" |
| Depth | 2 - 1/2" |
| Cu In | 95.3 |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Welded |
| Color | Galvanized |
| No. of Gangs | 6 |
| KO Sides | (4) - CKO |
| KO Ends | (12) - CKO |
| KO Bottom | (6) - CKO |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 1 |
DRILLCO 23A128FP 7/16-20 Hand Taps Left Hand High Speed Steel Bright Plug
| Brand | Drillco |
| Model | 23A128FP |
$23.03
Each
Free shipping
$2,889.24
Each
Free Shipping orders over $100
Dormer E6531 5978386 NPT Combi Taps Spiral Flute 27° 1 inch x 11.5
| Brand | Dormer Pramet |
| Model | 5978386 |
$238.49
Each
Free Shipping orders over $100
$153.36
Each
Free Shipping orders over $100
Bestorq 3VX590 Wedge Cogged V-BELT
| Brand | Bestorq |
| Model | 3VX590 |
$9.17
Each
Free shipping
$208.39
Each
Free Shipping orders over $100
Cooper Eaton 1895V Switch Tog SP 3Pos 15A 120/277V Mom Ivory
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | 1895V |
$37.46
Each
Free shipping
$31.45
Each
Free shipping
Reviews