We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 3DB100-7 3-G W/P BOX 7 1 HUBS 2-5/8 DEEP
MODEL 3DB100-7
This vendor has a minimum order quantity of 4. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$40.09 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 4
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Premium Powder Coat Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C9 |
| Barcode | 8-35243-00641-6 |
| Description: | |
| 3-Gang box, 2-5/8" Deep | |
| Features: | |
| - Die Cast Copper-Free Aluminum - Premium Powder Coat Finish - 2 closure plugs included - Ground screw installed - Lugs included - Individually shrink-wrapped with barcode - Retail shelf packaging |
|
| Dimensions: | |
| Width | 6-3/8" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 54.0 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 7 |
| Hole Size | 1" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 10 |
| Weight | |
| Brand | Hanson |
| Model | 21360 |
| Brand | Balax |
| Model | 91088H |
| Brand | AttaBox |
| Model | BP108ABS |
| Brand | Eklind |
| Model | 15808 |
| Brand | MasterDrive |
| Model | B195 |
| Brand | Irwin Tools |
| Model | 46713ZR |