TRAFCI20A
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Cooper Eaton TRAFCI20A AFCI Tamper Resistant Duplex 20A 125V AL
MODEL TRAFCI20A
SKU
UOM
each
Contact supplier for technical support on: 866 853 4293
Prices are subject to change
Select Quantity
GET A QUOTE
Brand Minimum Order Quantity: 4
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Eaton AFCI receptacle,Tamper resistant,#14 - 10 AWG,20A,Residential,Commercial,Flush,125 V,AFCI,Back and side wire,Almond,Brass,Receptacle,Tamper resistant,Polycarbonate,5-20R,Two-pole, three-wire, grounding