TRAFCI20B
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Cooper Eaton TRAFCI20B AFCI Tamper Resistant Duplex 20A 125V BR
MODEL TRAFCI20B
Returnable: Yes
Eaton AFCI receptacle,Tamper resistant,#14 - 10 AWG,20A,Residential,Commercial,Flush,125 V,AFCI,Back and side wire,Brown,Brass,Receptacle,Tamper resistant,Polycarbonate,5-20R,Two-pole, three-wire, grounding