TRAFCI20GY
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Cooper Eaton TRAFCI20GY AFCI Tamper Resistant Duplex 20A 125V Gray
MODEL TRAFCI20GY
Returnable: Yes
Eaton AFCI receptacle,Tamper resistant,#14 - 10 AWG,20A,Residential,Commercial,Flush,125 V,AFCI,Back and side wire,Gray,Brass,Receptacle,Tamper resistant,Polycarbonate,5-20R,Two-pole, three-wire, grounding