We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Lenox 12125S1B PLASTIC PIPE CUTTER-S1 REPLACEMENT BLADE 1PK-S1 REPLACEMENT BLADE 1X- CUTTER-S1 REPLACEMENT BLADE 1PK-S1 REPLACEMENT BLADE 1X-
MODEL 12125S1B
Contact supplier for technical support on: 800 235 2000
$13.30 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Typically Ships in: 10 days
Returnable: Yes
Height
5.800
Length
3.700
Volume
0.002
Width
0.200
Stanley Black & Decker Lenox Tools 12125S1B
UPC: 082472121254 | UNSPSC: 23241610 | GTIN: 00082472121254
Hand Tools > Piping & Tubing Tools > Pipe & Tubing Cutter Accessories
LENOX TOOLS Replacement Tubing Cutter Blade, For Use With: 12121S1 PEX Tube Cutter, 1 in, Stainless Steel
Features:
| Perfect cuts straight and Easy | Serrated stainless steel blade requires less force to make a cut, leaving a flush end |
|---|
Specs:
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Suitable For Use With | 12121S1 PEX Tube Cutter |
| Specifications | 1 in |
Packaging:
| Length | 5.75 in |
|---|---|
| Width | 3.75 in |
| Height | 0.15 in |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 405327 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 402076 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 401169 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 401178 |
| Brand | Irwin Tools |
| Model | 1773583 |
| Brand | Drillco |
| Model | 280B045 |
| Brand | Flowdrill |
| Model | 202490 |