We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Lenox 21192TCW158C2 TUBE CUTTER-TCW158C2 WHEEL FOR COPPER 2/PK-TCW158C2 WHEEL FOR COPPER 2X- CUTTER-TCW158C2 WHEEL FOR COPPER 2/PK-TCW158C2 WHEEL FOR COPPER 2X- (SOLD BY 2ea in pack)
MODEL 21192TCW158C2
Contact supplier for technical support on: 800 235 2000
$16.54 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Typically Ships in: 10 days
Returnable:No
Height
0.400
Length
5.800
Volume
0.003
Width
1.900
Stanley Black & Decker Lenox Tools 21192TCW158C2
UPC: 082472211924 | UNSPSC: 23241610 | GTIN: 00082472211924
Hand Tools > Piping & Tubing Tools > Pipe & Tubing Cutter Accessories
LENOX TOOLS Replacement Tube Cutter Wheel, For Use With: LENOX TOOLS 21010TC118, 21011TC138, 21012TC134 and 21013C258 Tubing Cutter, Black
Features:
- Applicable for copper
Specs:
| Suitable For Use With | LENOX® TOOLS 21010TC118, 21011TC138, 21012TC134 and 21013C258 Tubing Cutter |
|---|---|
| Color | Black |
Packaging:
| Length | 5.748 in |
|---|---|
| Width | 1.874 in |
| Height | 0.354 in |
| Brand | Flowtrend |
| Model | 483195 |
| Brand | Balax |
| Model | 90268-00T |
| Brand | Regal Cutting Tools |
| Model | 090695PS |
| Brand | Flowtrend |
| Model | 40MPGST-1.5SP-DSO |