CXSJL10-75
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL CXSJL10-75
Bore
10 mm
Stroke
75 mm
  • Bore sizes: 6, 10, 15, 20, 25, 32mm
  • Non-rotating accuracy: ± 0.1°
  • Stroke lengths up to 100mm