We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Thomson Linear ADP0305 Bore Adapter, Accessory Style, for use with coupling
MODEL ADP0305
This vendor has a minimum order quantity of 10. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
$9.90 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 10
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Specifications
| Specifications | Value |
|---|
Dimensions
| Dimension | Value |
|---|---|
| [B] | 3 mm |
| [D] | 5 mm |
| [L] | 0.17 in |
SKU: 1834686
5.8 inch actuator
It was exactly what i needed for the center window on 370 Sea Ray. will buy from again if needed
Read more| Brand | Thomson Linear |
| Model | 7831655 |
| Brand | M.K. Morse |
| Model | MHSG76 |
| Brand | Cleveland |
| Model | C39149 |
| Brand | Lenox Tools |
| Model | 3370033700 |
SKU: 1834686
5.8 inch actuator
It was exactly what i needed for the center window on 370 Sea Ray. will buy from again if needed
Read more