WHT5966-24F4E6
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Rexnord WHT5966-24F4E6 is a 5966 series MatTop conveyor chain assembly with a 24" width, 2.0" pitch, and 4" flight height. Constructed from white acetal food-grade material, this chain is suitable for food handling applications. The assembly is 6 pitches long, providing a total length of 12.0 inches.