LF4706-47.25F3
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Rexnord LF4706-47.25F3 cable-chain conveyor component, 4706 series, 47.25 in wide, 0.6 in pitch, 3 in flight, 16 pitches long. Constructed for heavy-duty conveying applications requiring a modular plastic chain with open mesh design.