HUV5998-48F4E3
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Rexnord HUV5998-48F4E3 HUV5998-48 TableTop chain conveyor, 48 in wide, HUV high UV-resistant material, 2 in pitch (5998 series), 4 in flight height, 3 pitches long. Designed for modular plastic conveying in UV-exposed environments.