WHT5996-41.5F3E3
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Rexnord WHT5996-41.5F3E3 TableTop chain conveyor, 41.5 in wide, white acetal material, 2 in pitch, 3 in flight height, 3 pitches long. Designed for food-grade conveying applications requiring a flat, durable surface.