MagPowr HEB2505LFP HEB-250 PNEUMATIC BRAKE
MODEL HEB2505LFP
Contact supplier for technical support on: 1 844 629 2377
Click for 10% off
|---|---|
| High Performance | Delivers a maximum torque rating of 250 in-lbs (28.3 Nm), making it suitable for a range of applications from paper to non-wovens. |