Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 2EXB50-6 2-G W/P EXT. RING 6 1/2 HUBS 1 DEEP
MODEL 2EXB50-6
This product has a minimum order quantity of (9 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$20.02 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(9 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Gray Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C10 |
| Barcode | 8-35243-00536-5 |
| Description: | |
| 2-Gang, 1" Deep | |
| Features: | |
| - Gray Finish | |
| Dimensions: | |
| Width | 4-9/16" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 15.0 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 6 |
| Hole size | 1/2" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 9 |
| Weight | |
$433.69
Each
Free Shipping orders over $100
Cooper Eaton 9516DS Switch Aspire 3Way 20A 120/277V DS
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | 9516DS |
$16.43
Each
Free shipping
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Dichtomatik E70327 EPDM 70 Shore A O-ring conforming to AS568 size 327. It has an inside diameter of 11.850 inches and a cross section of 0.210 inches. This O-ring is suitable for static and dynamic sealing applications and operates in a temperature range of -65°F to +300°F (-54°C to +149°C).
| Brand | Dichtomatik |
| Model | 75103613 |
$0.93
Each
Free shipping
$324.38
Each
Free Shipping orders over $100
Cooper Eaton 1303V-BOX Toggle Switch 3Way 15A 120V NonGrd Ivory
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | 1303V-BOX |
$2.00
Each
Free shipping
Orbit 2PB-W 2-GANG WEATHERPROOF MODIFIABLE PLASTIC BOX /W LOCK NUTS WH
| Brand | Orbit Industries |
| Model | 2PB-W |
$10.21
Each
Free shipping
Cooper Eaton CSB315LA Switch Tog 3Way 15A 120/277V B/Swire LA
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | CSB315LA |
$6.30
Each
Free shipping
Reviews