S1R10CVRTRBRZ
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL S1R10CVRTRBRZ
Accessory type
10 in Round Tamper Resistant Recessed Cover
Color
Bronze
Finish type
Antique Bronze Plated Cover
Industry Standard(s)
cULus Listed, Meets ADA Standards, UL 514A Listed
Style
Covers
Type
10 in Recessed Rated Poke Through Covers
Fire Rated Poke Throughs, Recessed 10" Series, Tamper Resistant Cover Assembly, Bronze Plated