A22-2T150W/MVS
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL A22-2T150W/MVS
Returnable: See conditions
120V
1.25A/1.00A/0.83A
208V
0.72A/0.58A/0.48A
240V
0.63A/0.50A/0.83A
277V
0.54A/0.43A/0.36A
DLC Listed
S-XX1NLC
Efficacy
165.5
Finish
Bronze
Length
25.4
Width
Key Features
  • Wattage Options: Supports 150W, 120W, and 100W settings, providing flexibility in energy consumption based on lighting needs.