ALED5T26NW/D10
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL ALED5T26NW/D10
BRAND
each
Contact supplier for technical support on: 888-722-1000
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
120V
0.22A
208V
0.13A
240V
0.11A
277V
0.10A
DLC Listed
PSC26NZW
DLC Type
DLC
DLC Version
5.1
Driver
Constant Current
Finish
White
Hours
100000
Input Wattage
26.1
Lamp Info
LED
Lumens
3646
Volume
1.86
Watts
26
Key Features
Energy EfficientConsumes only 26W of power, offering significant energy savings compared to traditional lighting solutions.