We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 41200 4S 1-G 2 RAISED STEEL DEVICE & TILE
MODEL 41200
This vendor has a minimum order quantity of 35. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (25 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$4.15 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(25 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 35
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A12 |
| Barcode | 8-35243-00010-0 |
| Description | |
| Raised 2", 1-Gang Square Device Ring | |
| Dimensions: | |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| No of Gangs | 1 |
| Cu In | 14.4 |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Drawn |
| Color | Galvanized |
| Line Drawings | |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 25 |
| Weight | 12 lbs |
| Brand | Cleveland |
| Model | C33627 |
| Brand | PT Coupling |
| Model | 90000081-5 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 313616 |
| Brand | Greenfield Threading |
| Model | 282526 |
| Brand | Bondhus |
| Model | 43788 |