We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 5SDB-MKO-EXT 5S EXTENSION BOX 2-1/8 DEEP MKO
MODEL 5SDB-MKO-EXT
This vendor has a minimum order quantity of 31. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
This product has a minimum order quantity of (24 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$4.67 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(24 minimum)
Brand Minimum Order Quantity: 31
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
| Category | SWITCH BOX |
|---|---|
| Page | A16 |
| Barcode | 8-35243-00134-3 |
| Features: | |
| - Provides additional volume for added wire space | |
| Dimensions: | |
| Width | 4-11/16" |
| Height | 4-11/16" |
| Depth | 2 - 1/8" |
| Cu In | 42.0 |
| Line Drawings | |
| Specifications: | |
| Material | 16 GA Sheet Steel |
| Mfg. Process | Welded |
| Color | Galvanized |
| KO Sides | (2) - 1/2", (10) - MKO |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 24 |
| Brand | MRO Supply |
| Model | 2404-04-12-SS |
| Brand | Cleveland |
| Model | C39700 |
| Brand | Siemens Controls |
| Model | 3RT1956-6A |
| Brand | Chicago-Latrobe |
| Model | 45341 |
| Brand | Adam Equipment |
| Model | EPB 363e |