Know When You’re Overpaying
The MROSupply Chrome Extension instantly alerts you when the part you’re viewing is available for less at MROSupply.
Download Now
We never track your browsing or search history
We never sell your data to third parties
We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Orbit 2EXB50-8 2-G W/P EXT. RING 8 1/2 HUBS 1 DEEP
MODEL 2EXB50-8
This product has a minimum order quantity of (9 minimum) This is the minimum order quantity available when purchasing this product.
Contact supplier for technical support on: 213 745 8884
$21.39 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity(9 minimum)
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Finish
Gray Finish
| Category | WEATHERPROOF |
|---|---|
| Page | C10 |
| Barcode | 8-35243-00720-8 |
| Description: | |
| 2-Gang, 1" Deep | |
| Features: | |
| - Gray Finish | |
| Dimensions: | |
| Width | 4-9/16" |
| Height | 4-1/2" |
| Volume | 15.0 cu. in. |
| Specifications: | |
| Outlet Holes | 8 |
| Hole size | 1/2" |
| Packaging Info: | |
| Std Pkg | 9 |
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
$130.76
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Orbit 2EXB75-6 2-G W/P EXT. RING 6 3/4 HUBS 1 DEEP
| Brand | Orbit Industries |
| Model | 2EXB75-6 |
$20.48
Each
Free shipping
Cooper Eaton 7731A-BOX SW Deco Comb 3Way/3Way 15A 120/277V AL
| Brand | Cooper Wiring |
| Model | 7731A-BOX |
$28.47
Each
Free shipping
$156.52
Each
Free Shipping orders over $100
$1,590.84
Each
Free Shipping orders over $100
Add to cart to see price
Free Shipping orders over $100
Reviews