S1R10CVRTRBLK
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL S1R10CVRTRBLK
Accessory type
10 in Round Tamper Resistant Recessed Cover
Color
Black
Finish type
Black Powder Coat Cover
Industry Standard(s)
cULus Listed, Meets ADA Standards, UL 514A Listed
Style
Covers
Type
10 in Recessed Rated Poke Through Covers
Fire Rated Poke Throughs, Recessed 10" Series, Tamper Resistant Cover Assembly, Black Powder Coat