We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Airmaster 31103 PACA20-12 PACA Curb
MODEL 31103
Contact supplier for technical support on: 517-764-2300
Call for Pricing - 888-671-2883
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Airmaster Fan Co Airmaster&Reg; 31103
UPC: 783429311031 | UNSPSC: 40101604 | GTIN: 00783429311031
Indoor Air Quality > Roof Curbs > General Purpose Roof Curbs
Airmaster Curb, 16 in Inside Square, 20 in Outside Square Size, 12 in Height, 24 in Flange, Domestic
Specs:
| Outside Square Size | 20 in |
|---|---|
| Inside Square Size | 16 in |
| Flange Size | 24 in |
| Domestic/Import | Domestic |
| Height | 12 in |
Certifications/Standards:
SKU: 5676023
Excellent prices
We were looking for a shop fan and MRO had prices that were half everyone else's and with free shipping. Such a good deal that we bought two!
Read more| Brand | JET Tools |
| Model | 351158 |
| Brand | JET Tools |
| Model | 414428 |
| Brand | Eklind |
| Model | 92030 |
SKU: 5676023
Excellent prices
We were looking for a shop fan and MRO had prices that were half everyone else's and with free shipping. Such a good deal that we bought two!
Read more