We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Airmaster 31115 PACA32-8 PACA Curb
MODEL 31115
Contact supplier for technical support on: 517-764-2300
Call for Pricing - 888-671-2883
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Airmaster Fan Co Airmaster&Reg; 31115
UPC: 783429311154 | UNSPSC: 40101604 | GTIN: 00783429311154
Indoor Air Quality > Roof Curbs > General Purpose Roof Curbs
Airmaster Curb, 28 in Inside Square, 32 in Outside Square Size, 8 in Height, 36 in Flange, Domestic
Specs:
| Outside Square Size | 32 in |
|---|---|
| Inside Square Size | 28 in |
| Flange Size | 36 in |
| Domestic/Import | Domestic |
| Height | 8 in |
Certifications/Standards:
SKU: 5676023
Excellent prices
We were looking for a shop fan and MRO had prices that were half everyone else's and with free shipping. Such a good deal that we bought two!
Read more| Brand | Pfannenberg |
| Model | 23361105055 |
| Brand | MasterDrive |
| Model | SK2.3/16 |
| Brand | Schneider |
| Model | GV7RS220 |
| Brand | Harwal |
| Model | VA-300V |
SKU: 5676023
Excellent prices
We were looking for a shop fan and MRO had prices that were half everyone else's and with free shipping. Such a good deal that we bought two!
Read more