CXSJM32TN-30
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL CXSJM32TN-30
Bore
32 mm
Port thread
TN (NPT)
Stroke
30mm
  • Bore sizes: 6, 10, 15, 20, 25, 32mm
  • Non-rotating accuracy: ± 0.1°
  • Stroke lengths up to 100mm