MODEL MYH-A32L1
Prices are subject to change
Select Quantity
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
SMC Class Description
32 mm MYH KIT/ACCESSORY
SMC Family
MYH GUIDED CYLINDER
SMC Family Code
L2
SMC Products Line
ACTUATOR
Key Features
- Stroke Length: Offers a stroke length of up to 1, 000 mm, allowing for extensive operational capability in a compact form factor.
Applications
Benefits
M8-1.25 x 65mm Machine Screw (DIN85), Slotted Drive, Pan Head, Coarse, Full Thread, Stainless A2 (304 18-8)