We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Thomson Linear ADP1825 Bore Adapter, Accessory Style, for use with coupling
MODEL ADP1825
This vendor has a minimum order quantity of 9. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
$11.41 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 9
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Specifications
| Specifications | Value |
|---|
Dimensions
| Dimension | Value |
|---|---|
| [B] | 0.1875 in |
| [D] | 0.25 in |
| [L] | 0.26 in |
SKU: 1816170
Great place to order from.
The bearings are name brand, great price and quality. They shipped fast.
Read more| Brand | Airmaster |
| Model | 20480K |
| Brand | MasterDrive |
| Model | A26 |
| Brand | Fasco |
| Model | A165 |
| Brand | Drillco |
| Model | 144E021H |
| Brand | Orbit Industries |
| Model | 2B75-7 |
| Brand | Airmaster |
| Model | 32087 |
| Brand | SpillTech |
| Model | BERM68FE |
SKU: 1816170
Great place to order from.
The bearings are name brand, great price and quality. They shipped fast.
Read more