3B154-2517
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL 3B154-2517
BRAND
each
Contact supplier for technical support on: 888-922-8767
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
Series
MasterDrive Wedge and Cogged Raw Edge V-Belts - 3V Belts
Type
Narrow V-Belts
Construction:Spoke
Bushing:2517
Dimensions:
O.D.:15.75”
P.D.forABelt:15.00”
P.D.forBBelt:15.40”
F:21/2”
K:0”