We never sell your data to third parties
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Remke 704F0131D1 Single Key (M12) Micro-Link Plug Assembly Rubber Male 90 deg 4 Pole 13.1ft 18 AWG SS Coupler
MODEL 704F0131D1
This vendor has a minimum order quantity of 6. Order minimum ($) may be applied. Add desired QTY to cart and proceed to checkout to view minimum
Contact supplier for technical support on: 847 541 3780
$54.19 Each
Prices are subject to change
FREE SHIPPING ON ORDERS OVER $100
Select Quantity
Brand Minimum Order Quantity: 6
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
- Single Key (M12) Micro-Link Plug Assembly
- Rubber
- Male 90 deg
- 4 pole
- 13.1'
- 18 AWG
- SS coupler
SKU: 5779974
No surprises
We got the write parts at a good price and in a timely manner. This is the type of transaction I prefer - no mistakes and no hassles.
Read more| Brand | Hubbell Wiring |
| Model | HBL6028 |
| Brand | Timken Belts |
| Model | 3L570K |
| Brand | Gates Rubber |
| Model | 3L680 |
| Brand | Gates Rubber |
| Model | 3L420K |
| Brand | Gates Rubber |
| Model | 3L230K |
| Brand | Timken Belts |
| Model | 3L520RMS |
| Brand | Timken Belts |
| Model | 3L600K |
| Brand | Timken Belts |
| Model | 3L610K |
SKU: 5779974
No surprises
We got the write parts at a good price and in a timely manner. This is the type of transaction I prefer - no mistakes and no hassles.
Read more